Půjčka na účet ihned

Půjčka nebo zápujčka? Jedná se o totéž, ale s příchodem nového občanského zákoníku se změnily pojmy v oblasti poskytování půjček. Mimo názvosloví se pro klienty prakticky nic nemění. Společnosti poskytující půjčky se připravili na změnu s předstihem. Zápujčka bude úplatná nebo neúplatná, půjčená částka se nazývá jistinou a úroky příslušenstvím. Vydlužitel, zápujčitel jsou hlavní postavy, které v zápujčce figurují. Půjčíte-li si kilo banánů, musíte vrátit opět banány. Zapůjčíte-li si 50 000 korun a půjčka je úplatná, vrátíte ve stanovené době 55000 korun – tedy jistinu včetně jejího příslušenství. Taktéž může být zápujčka sjednána písemně nebo domluvena ústně. Zde je však riziko, že své peníze budete jen těžko vymáhat zpět.

Peníze ihned získáte se zápujčkou smspujcka-ihned.cz. Jednoduše pomocí esemes požádáte o vybranou či potřebnou částku. Poté zadejte osobní údaje a půjčku odešlete ke schválení. To netrvá u malých půjček déle, než jednu hodinu. K vyřízení vám stačí občanka, platný email, funkční telefon a číslo účtu. Půjčka není vhodná pro cizince, kteří nemají v ČR trvalý nebo přechodný pobyt. Malá půjčka je do výše 10 000 korun. Jedná se o bezúčelový úvěr a proto si snadno půjčíte na cokoliv. Peníze jsou obratem připsány na váš účet. Není nutné odesílat jednu korunu či složitě ověřovat totožnost zákazníka. Žádost musí být napsaná v požadovaném tvaru, aby došlo k jejímu kladnému vyhodnocení.

Rychlá půjčka pro studenty

Mezi sms půjčky patří také studentská půjčka, která je mezi mladými lidmi velmi oblíbená pro svou snadnou dostupnost. Půjčit si můžete pohodlně libovolnou částku a můžete být zrovna v knihovně, své oblíbené kavárně nebo na pláži. Vyřízení lze pohodlně, online. Rychlá půjčka je primárně určena studentům, ale využít ji může téměř každý, kdo chce získat výhodnější úvěr na cokoliv.

.